Punct de lucru Sibiu

/ Punct de lucru Sibiu

Ilie Tarcea

Reprezentant vanzari, judet Sibiu, zona Sud

Ilie Tarcea

Telefon:0728 / 288 975
E-Mail:ilie.tarcea@unimat.ro

Andrei Lenghea

Reprezentant vanzari, judet Sibiu, zona Vest

Andrei Lenghea

Telefon:0726 / 746 422
E-Mail:andrei.lenghea@unimat.ro

Ioan Mihu

Reprezentant vanzari, judet Sibiu, zona Est

Ioan Mihu

Telefon:0729 / 992 070
E-Mail:ioan.mihu@unimat.ro

Catalin Banciu

Reprezentant vanzari, judet Sibiu, zona Nord

Catalin Banciu

Telefon:0722 / 351 896
E-Mail:catalin.banciu@unimat.ro

Ing. Ec.Mihai Balaban

CEO&Business partner

Ing. Ec.Mihai Balaban

Telefon: 0722 / 223 938
Telefon: 0269 / 206 880
E-Mail: mihai.balaban@unimat.ro

Ec. Cosmin Stamate

DIRECTOR OPERATIUNI

Ec. Cosmin Stamate

Telefon: 0269 / 560 216
Telefon: 0723 / 508 447
E-Mail: cosmin.stamate@unimat.ro

Raluca Joca

Assistant manager

Raluca Joca

Telefon: 0269 / 560 216
Telefon: 0269 / 206 303
E-Mail: office@unimat.ro

Anaid Teodosescu

Consilier Juridic

Anaid Teodosescu

Telefon: 0737 / 001 716
E-Mail: juridic@unimat.ro

Aurica Constantinescu

Director Economic

Aurica Constantinescu

Telefon:0721 / 229 105
E-Mail:aurica.constantinescu@unimat.ro

Anamaria Constantinescu

Economist

Anamaria Constantinescu

Telefon:0737 / 001 707
E-Mail:anamaria.constantinescu@unimat.ro

Dana Stanese

Economist

Dana Stanese

Telefon:0723 / 508 442
E-Mail:financiar@unimat.ro

Alexandra Curmei

Economist

Alexandra Curmei

Telefon:0737 / 001 724
E-Mail:alexandra.curmei@unimat.ro

Octavian Negru

Director Comercial

Octavian Negru

Telefon:0723 / 508 429
E-Mail:tavi.negru@unimat.ro

Ciprian Mutu

Director dep. Zidarie, BCA

Ciprian Mutu

Telefon:0728 / 288 970
E-Mail:ciprian.mutu@unimat.ro

Iulian Samoila

Director dep. Otel-Beton

Iulian Samoila

Telefon:0723 / 508 428
E-Mail:samoila.iulian@unimat.ro

Ciprian Cocioaba

Director dep. Structuri

Ciprian Cocioaba

Telefon:0723 / 395 405
E-Mail:ciprian.cocioaba@unimat.ro

Daniel Goia

Director dep. Invelitori Metalice

Daniel Goia

Telefon:0728 / 855 981
E-Mail: daniel.goia@unimat.ro

Gabriel Joarza

Director dep. Finisaje

Gabriel Joarza

Telefon:0722 / 257 767
E-Mail: gabriel.joarza@unimat.ro

Ciprian Mihaiu

Director dep. Instalatii

Ciprian Mihaiu

Telefon:0730 / 584355
E-Mail: instalatii@unimat.ro

Cornel Moosz

Director dep. Scule si accesorii

Cornel Moosz

Telefon:0722 / 352 057
E-Mail: cornel.moosz@unimat.ro

Simona Mihai

Director dep. Ceramica si Sanitare

Simona Mihai

Telefon:0728 / 288 976
E-Mail: simona.mihai@unimat.ro

Ciprian Cocioaba

Director dep. Transporturi

Ciprian Cocioaba

Telefon:0723 / 395 405
E-Mail:transporturi@unimat.ro

Marius Maftei

Sef coloana

Marius Maftei

Telefon:0737 / 001 729
E-Mail:logistica@unimat.ro