Punct de lucru Targu Mures

/ Punct de lucru Targu Mures

Razvan Nagy

Reprezentant vanzari, judet Mures

Razvan Nagy

0737 / 001 709
razvan.nagy@unimat.ro

Adrian Fagaras

Manager punct de lucru Mures

Adrian Fagaras

0736 / 630 660
adrian.fagaras@unimat.ro

Sandor Szasz

Reprezentant vanzari, judet Mures

Sandor Szasz

0728 / 555 980
sandor.szasz@unimat.ro

Remus Cimpean

Reprezentant vanzari, judet Mures

Remus Cimpean

0722 / 352 578
remus.cimpean@unimat.ro

Kinga Szabo

Reprezentant vanzari, judet Mures

Kinga Szabo

0727 / 229 489
kinga.szabo@unimat.ro

Ing. Ec.Mihai Balaban

CEO&Business partner

Ing. Ec.Mihai Balaban

0722 / 223 938
0269 / 206 880
mihai.balaban@unimat.ro

Adrian Fagaras

Manager punct de lucru Targu-Mures

Adrian Fagaras

0736 / 630 660
adrian.fagaras@unimat.ro

Anaid Teodosescu

Consilier Juridic

Anaid Teodosescu

0737 / 001 716
juridic@unimat.ro