Gresie si faianta Andalusi

Gresie si faianta Andalusi

Pentru a consulta catalogul cu toate colectiile si datele tehnice, click aici:

http://realonda.com/public/uploads/pdf/161011112637m.pdf

Colectia Andalusi se distinge prin 24 de modele diferite aplicate pe placile hexagonale. Datorita acestor modele stralucitoare, indraznete, monotonia nu va fi prezenta in casa ta. 

Realonda este unul dintre cei mai cunoscuti producatori spanioli de gresie si faianta. Compania a activat din anul 1920 pana in anul 1936 sub denumirea de “El Tercio” iar ulterior in anul 1952 si-a schimbat numele in cel actual Realonda.

Adaptată mereu la schimbarile tehnologice, compania ofera clientilor produse de inalta calitate si servicii excelente.

Producator: Ralonda

Simona Ignat

Manager Dep. Ceramica - Sanitare

Simona Ignat

0728 / 288 976
simona.ignat@unimat.ro

Roxana Bucsa

Manager Operational Dep. Ceramica - Sanitare

Roxana Bucsa

0736 / 630 652
roxana.bucsa@unimat.ro

Cristina Istratie

Consultant vanzari ceramica

Cristina Istratie

0737 / 001 727
cristina.istratie@unimat.ro

Naomi Gruian

Consultant vanzari ceramica

Naomi Gruian

0799 / 733 828
naomi.gruian@unimat.ro

Mariana Catana

Consultant vanzari ceramica

Mariana Catana

0731 / 900 086
mariana.catana@unimat.ro

Daiana Comanici

Consultant vanzari ceramica

Daiana Comanici

0799 / 733 830
daiana.comanici@unimat.ro

Claudia Calin

Reprezentat vanzari

Claudia Calin

0737 / 001 701
claudia.calin@unimat.ro

Pitea Ovidiu

Reprezentant vanzari, judet Mures

Pitea Ovidiu

0737 / 001 700
ovidiu.pitea@unimat.ro

Schwarz Levente

Reprezentant vanzari, judet Mures

Schwarz Levente

0727 / 229 489
levente.schwarz@unimat.ro

Popa Ionut

Reprezentant vanzari, judet Mures

Popa Ionut

0728 / 855 980
ionut.popa@unimat.ro