Andante

Andante

  • andante
  • andante-1
  • andante-2
  • andante-3

Pentru a consulta catalogul cu toate colectiile si datele tehnice, click aici: http://www.kwadroceramika.com/files/katalog/kwadro_ceramika_jakosc_w_dobrej_cenie_folder_2013.pdf

SKU: 6832 Category:

O colectie eleganta si sobra – Andante.

Brandul Kwadro a aparut in  2006 și prezinta un design atemporal, care se potrivește perfect la toate stilurile și genurile de interior.

Simona Mihai

Manager Departament Ceramica Sanitare

Simona Mihai

0728 / 288 976
simona.mihai@unimat.ro

Larisa Chitu

Consultant vanzari ceramica

Larisa Chitu

0737 / 001728
larisa.chitu@unimat.ro

Hermina Goia

Consultant vanzari ceramica

Hermina Goia

0731 / 900086
hermina.goia@unimat.ro

Andreea Talpos

Consultant vanzari ceramica

Andreea Talpos

0799 / 733 828
andreea.talpos@unimat.ro

Cristina Ranf

Consultant vanzari ceramica

Cristina Ranf

0799 / 733 830
cristina.ranf@unimat.ro

Codruta Tarchila

Consultant Vanzari Ceramica

Codruta Tarchila

0728 / 855 984
codruta.tarchila@unimat.ro

Claudia Calin

Consultant vanzari ceramica

Claudia Calin

0737.001.701
claudia.calin@unimat.ro

Remus Cimpean

Consultant vanzari ceramica

Remus Cimpean

0722 / 352 578
remus.cimpean@unimat.ro