Baletia

Baletia

  • baletia
  • baletia-1
  • baletia-2
  • baletia-3
  • baletia-4
  • baletia-5

Pentru a consulta catalogul cu toate colectiile si datele tehnice, click aici: http://www.paradyz.com/pliki/katalog-inspiracje.pdf

SKU: 6979 Category:

Baletia – o viziune romantica pentru o baie cu stil.

Paradyz este o firmă poloneză ce are o experiență de peste 27 de ani în industria ceramicii și se remarcă printr-un design inovativ, finețea detaliilor și multitudinea de dimensiuni pliate pe orice spațiu.

Simona Mihai

Manager Departament Ceramica Sanitare

Simona Mihai

0728 / 288 976
simona.mihai@unimat.ro

Larisa Chitu

Consultant vanzari ceramica

Larisa Chitu

0737 / 001728
larisa.chitu@unimat.ro

Hermina Goia

Consultant vanzari ceramica

Hermina Goia

0731 / 900086
hermina.goia@unimat.ro

Andreea Talpos

Consultant vanzari ceramica

Andreea Talpos

0799 / 733 828
andreea.talpos@unimat.ro

Cristina Ranf

Consultant vanzari ceramica

Cristina Ranf

0799 / 733 830
cristina.ranf@unimat.ro

Codruta Tarchila

Consultant Vanzari Ceramica

Codruta Tarchila

0728 / 855 984
codruta.tarchila@unimat.ro

Claudia Calin

Consultant vanzari ceramica

Claudia Calin

0737.001.701
claudia.calin@unimat.ro

Remus Cimpean

Consultant vanzari ceramica

Remus Cimpean

0722 / 352 578
remus.cimpean@unimat.ro