Gresie si Faianta Baletia

/Gresie si Faianta Paradyz / Gresie si Faianta Baletia

Gresie si Faianta Baletia

Pentru a consulta catalogul cu toate colectiile si datele tehnice, click aici: http://www.paradyz.com/pliki/katalog-inspiracje.pdf

SKU: 6979 Category:

Baletia – o viziune romantica pentru o baie cu stil.

Paradyz este o firmă poloneză ce are o experiență de peste 27 de ani în industria ceramicii și se remarcă printr-un design inovativ, finețea detaliilor și multitudinea de dimensiuni pliate pe orice spațiu.

Larisa Chitu

Consultant vanzari ceramica

Larisa Chitu

0737 / 001728
larisa.chitu@unimat.ro

Hermina Goia

Consultant vanzari ceramica

Hermina Goia

0731 / 900086
hermina.goia@unimat.ro

Lavinia Talpos

Consultant vanzari ceramica

Lavinia Talpos

0799 / 733 830
lavinia.talpos@unimat.ro

Andreea Talpos

Consultant vanzari ceramica

Andreea Talpos

0799 / 733 828
andreea.talpos@unimat.ro

Codruta Tarchila

Consultant vanzari ceramica

Codruta Tarchila

0728 / 855984
codruta.tarchila@unimat.ro

Claudia Calin

Reprezentat vanzari

Claudia Calin

0728 / 288 976
claudia.calin@unimat.ro

Kinga Szabo

Reprezentat vanzari

Kinga Szabo

0727 / 229489
kinga.szabo@unimat.ro