Bocanc Barletta S1

Bocanc Barletta S1

Aplicatii: constructii, industrie in general, agricultura.

SKU: 4539 Category:

Bocanc de protectie cu bombeu metalic, cat. S1 conform EN ISO 20345

Fete: piele naturala de bovina;

Captuseala: piele sintetica;

Bombeu metalic, rezistent la 200 Joule;

Talpa: poliuretan dubla densitate, injectata direct pe fete; Rezistenta mecanica mare.

Marimi disponibile: 36 – 48.

Vasile Dancu

Manager Departament Electrice si Scule

Vasile Dancu

0736 / 630 661
vasile.dancu@unimat.ro

Horia Turpan

Consultant vanzari Scule

Horia Turpan

0727 / 229488
horia.turpan@unimat.ro

Andrei Serdean

Reprezentant vanzari

Andrei Serdean

0738 / 764451
andrei.serdean@unimat.ro

Pitea Ovidiu

Reprezentant vanzari, judet Mures

Pitea Ovidiu

0737 / 001 700
ovidiu.pitea@unimat.ro

Schwarz Levente

Reprezentant vanzari, judet Mures

Schwarz Levente

0727 / 229 489
levente.schwarz@unimat.ro

Popa Ionut

Reprezentant vanzari, judet Mures

Popa Ionut

0728 / 855 980
ionut.popa@unimat.ro

Constantin Dutu

Manager Cluj Napoca

Constantin Dutu

0737/ 001 703
constantin.dutu@unimat.ro

Eugen Ciobanu

Agent vanzari Cluj Napoca

Eugen Ciobanu

0737 / 001 702
eugen.ciobanu@unimat.ro

Brici Bogdan

Agent vanzari Cluj Napoca

Brici Bogdan

0736 / 630 653
bogdan.brici@unimat.ro

Sebastian Muntenasu

Consultant vanzari Cluj Napoca

Sebastian Muntenasu

0799 / 733 834
sebastian.muntenasu@unimat.ro

Silviu Brustur

Consultant vanzari Cluj Napoca

Silviu Brustur

0720 / 160 994
silviu.brustur@unimat.ro