Vopsea Decorativa – Chic Classic

/Finisaje decorative / Vopsea Decorativa – Chic Classic

Vopsea Decorativa – Chic Classic

Caracteristici tehnice:

Greutate specifica: 1,05 – 1,15 kg/l

Vascozitate: 3500 – 4000 Cps

Randament teoretic pe strat: 10 – 12 mp/l (randamentul poate varia in functie de suport si modul de aplicare).

Aspect: semilucios

 

 

SKU: 12888 Category:

Vopseaua decorativa cu efect briliant CHIC este un finisaj decorativ pentru interior pe baza de rasini acrilice in emulsie apoasa, pigmenti si aditivi specifici ce confera produsului urmatoarele caracteristici: excelenta aderenta, respirabilitate buna a peretelui, buna lavabilitate, usor de aplicat. Acesta poate fi folosit atat in ambiente moderne cat si rustice.

Antica Signoria este o colectie de materiale decorative care la momentul actual reprezinta ultimele tendinte de design. Finisaje moderne, efecte metalice, marmorate satinate si policromate, toate acestea creeaza efecte extraordinare atat pentru decorarea ambientelor clasice cat si moderne.

Dan Balcacean

Reprezentant tehnic comercial finisaje

Dan Balcacean

0737 / 001726
dan.balcacean@unimat.ro

Claudiu Caplea

Reprezentant tehnic comercial finisaje

Claudiu Caplea

0720 / 110144
claudiu.caplea@unimat.ro

Dumitru Cercel

Reprezentant tehnic comercial finisaje

Dumitru Cercel

0731 / 900 081
dumitru.cercel@unimat.ro

Alina Cozariuc

Reprezentant tehnic comercial finisaje

Alina Cozariuc

0737 / 001 719
alina.cozariuc@unimat.ro

Nineta Chioariu

Reprezentant tehnic comercial finisaje

Nineta Chioariu

0728 / 288 971
nineta.chioariu@unimat.ro

Viorel Miclea

Reprezentat vanzari, judetul Alba

Viorel Miclea

0737 / 001721
viorel.miclea@unimat.ro

Pitea Ovidiu

Reprezentant vanzari, judet Mures

Pitea Ovidiu

0737 / 001 700
ovidiu.pitea@unimat.ro

Schwarz Levente

Reprezentant vanzari, judet Mures

Schwarz Levente

0727 / 229 489
levente.schwarz@unimat.ro

Popa Ionut

Reprezentant vanzari, judet Mures

Popa Ionut

0728 / 855 980
ionut.popa@unimat.ro