Colour Violet

/Tubadzin / Colour Violet

Colour Violet

  • colour-violet_0
  • violet-white-r1_1
  • violet
  • violet
  • violet1
  • violet-r_1
  • violet-r_3
  • violet-r_4

Pentru a consulta catalogul cu toate colectiile si datele tehnice, click aici: http://www.tubadzin.pl/en/catalogues

SKU: 6685 Category:

Adu echilibrul si increderea in casa ta, prin colectia Colour Violet de la Tubadzin.

Grupul Tubadzin este unul dintre cei mai importanti producatori polonezi de placi ceramice, un lider al inovației. Fiecare produs al companiei respectă standardele europene cele mai stricte. Grupul Tubadzin este în prezent format din patru branduri: Tubadzin, Domino, Korzilius și Arte.Diversificarea acestora în ceea ce privește stilul, designul, dimensiunea și utilizarea permite clienților libertatea deplină de aranjament.

Simona Mihai

Manager Departament Ceramica Sanitare

Simona Mihai

0728 / 288 976
simona.mihai@unimat.ro

Larisa Chitu

Consultant vanzari ceramica

Larisa Chitu

0737 / 001728
larisa.chitu@unimat.ro

Hermina Goia

Consultant vanzari ceramica

Hermina Goia

0731 / 900086
hermina.goia@unimat.ro

Andreea Talpos

Consultant vanzari ceramica

Andreea Talpos

0799 / 733 828
andreea.talpos@unimat.ro

Cristina Ranf

Consultant vanzari ceramica

Cristina Ranf

0799 / 733 830
cristina.ranf@unimat.ro

Codruta Tarchila

Consultant Vanzari Ceramica

Codruta Tarchila

0728 / 855 984
codruta.tarchila@unimat.ro

Claudia Calin

Consultant vanzari ceramica

Claudia Calin

0737.001.701
claudia.calin@unimat.ro

Remus Cimpean

Consultant vanzari ceramica

Remus Cimpean

0722 / 352 578
remus.cimpean@unimat.ro