Blocheti Compac III cu faţă dreaptă

/Zidarie / Blocheti Compac III cu faţă dreaptă

Blocheti Compac III cu faţă dreaptă

Specificatii tehnice:

  • culori disponibile: antracit antichizat,  ciment, teracota, maro, scoica. Antracitul antichizat este doar pentru produsul Capac Compac III.
  • dimensiune (cm):
    • Compac III cu faţă dreaptă: 45.7×30.5X20.3 (11 buc/mp);
    • Capac Compact III: 26.1×29.8×44.810 (2.68 buc/mp);
    • Pin: 11.3×1.25 (2 pini/blochet).

Pentru a consulta catalogul cu toate colectiile si datele tehnice, click aici: http://www.elis.ro/download/Catalog_ELIS_2015_WEB.pd

SKU: 9055 Categories: ,

Blocheţii sunt realizaţi din beton de înaltă rezistenţă, cu absorbţie scăzută de apă, pentru structuri cu o lungă durată de viaţă. Toate elementele structurale sunt interconectate folosind pini, de rezistenţă mărită, din fibră de sticlă, pentru asigurarea unor forţe puternice de legătură. Pinii de conectare permit o aliniere mai uşoară a elementelor şi asigură o conexiune mecanică suplimentară cu materialele folosite la armarea solului. Sistemul cu pini, patentat, reprezintă diferenţa majoră, furnizând siguranţă şi securitate unei soluţii structurale pentru ziduri de sprijin.

 

Cerere oferta Elis Pavaje - Unimat


Nume & Prenume (necesar)

Email (necesar)

Telefonul la care puteti fi contactat (necesar)

Tipul de produs Elis dorit : (necesar)

Adresa/localitatea proiectului

Specificatii ale proiectului

Am inteles si sunt de acord cu urmatoarele: furnizând aceste informații, UNIMAT SRL le va putea folosi în viitor pentru a îți răspunde si oferi serviciile dorite sau pentru a-ți trimite informațiile și materialele solicitate. Vei putea renunța în orice moment să mai primești mesaje și comunicări din partea noastra.

captcha

Ciprian Mutu

Manager produs Departament Zidarie

Ciprian Mutu

0728 / 288970
ciprian.mutu@unimat.ro

Alin Patru

Reprezentant tehnic comercial

Alin Patru

0731 342 746
alin.patru@unimat.ro

Anamaria Nascu

Reprezentant tehnic comercial

Anamaria Nascu

0799 733 835
anamaria.nascu@unimat.ro

Miclea Viorel

Reprezentat vanzari

Miclea Viorel

0737 / 001 721
viorel.miclea@unimat.ro

Andrei Iurac

Reprezentant vanzari

Andrei Iurac

0728 / 855 988
andrei.iurac@unimat.ro

Pitea Ovidiu

Reprezentant vanzari, judet Mures

Pitea Ovidiu

0737 / 001 700
ovidiu.pitea@unimat.ro

Schwarz Levente

Reprezentant vanzari, judet Mures

Schwarz Levente

0727 / 229 489
levente.schwarz@unimat.ro

Popa Ionut

Reprezentant vanzari, judet Mures

Popa Ionut

0728 / 855 980
ionut.popa@unimat.ro