Dale Mozaic 1, 2, 3

/Zidarie / Dale Mozaic 1, 2, 3

Dale Mozaic 1, 2, 3

Specificatii tehnice:

  • culori disponibile: natur.
  • dimensiune (cm):
    • Dale Mozaic 1: 40x40x4.5 (6,25 buc/mp);
    • Dale Mozaic 2: 60x40x4.5 (4.16 buc/mp);
    • Dale Mozaic 3: 50x50x4.5 (4 buc/mp).

Pentru a consulta catalogul cu toate colectiile si datele tehnice, click aici: http://www.elis.ro/download/Catalog_ELIS_2015_WEB.pd

SKU: 9014 Categories: ,

Pentru amenajarea unor alei sau terase, este cea mai practică și utilă soluție. Datorită aspectului său neutru, mediul înconjurător este pus în valoare, iar cele 3 dimensiuni asigură un montaj facil și rapid.

 

Cerere oferta Elis Pavaje - Unimat


Nume & Prenume (necesar)

Email (necesar)

Telefonul la care puteti fi contactat (necesar)

Tipul de produs Elis dorit : (necesar)

Adresa/localitatea proiectului

Specificatii ale proiectului

Am inteles si sunt de acord cu urmatoarele: furnizând aceste informații, UNIMAT SRL le va putea folosi în viitor pentru a îți răspunde si oferi serviciile dorite sau pentru a-ți trimite informațiile și materialele solicitate. Vei putea renunța în orice moment să mai primești mesaje și comunicări din partea noastra.

captcha

Ciprian Mutu

Manager produs Departament Zidarie

Ciprian Mutu

0728 / 288970
ciprian.mutu@unimat.ro

Alin Patru

Reprezentant tehnic comercial

Alin Patru

0731 342 746
alin.patru@unimat.ro

Anamaria Nascu

Reprezentant tehnic comercial

Anamaria Nascu

0799 733 835
anamaria.nascu@unimat.ro

Miclea Viorel

Reprezentat vanzari

Miclea Viorel

0737 / 001 721
viorel.miclea@unimat.ro

Andrei Iurac

Reprezentant vanzari

Andrei Iurac

0728 / 855 988
andrei.iurac@unimat.ro

Pitea Ovidiu

Reprezentant vanzari, judet Mures

Pitea Ovidiu

0737 / 001 700
ovidiu.pitea@unimat.ro

Schwarz Levente

Reprezentant vanzari, judet Mures

Schwarz Levente

0727 / 229 489
levente.schwarz@unimat.ro

Popa Ionut

Reprezentant vanzari, judet Mures

Popa Ionut

0728 / 855 980
ionut.popa@unimat.ro