Dale Mozaic 4,5

/Zidarie / Dale Mozaic 4,5

Dale Mozaic 4,5

Specificatii tehnice:

  • culori disponibile: natur.
  • dimensiune (cm):
    • Dale Mozaic 4: 50x75x4.5 (2.66 buc/mp);
    • Dale Mozaic 5: 50x100x4.5 (2 buc/mp).

Pentru a consulta catalogul cu toate colectiile si datele tehnice, click aici: http://www.elis.ro/download/Catalog_ELIS_2015_WEB.pd

SKU: 9016 Categories: ,

Dalele Mozaic au un aspect natural, dar sofisticat, venind în completarea spațiului ales pentru amenjări cu linii simple și jucăușe. De dimensiuni foarte mari, dalele Mozaic 4 și 5 permit un montaj ușor, rapid și în același timp se integrează foarte bine în ambient, datorită culorii natur

 

Cerere oferta Elis Pavaje - Unimat


Nume & Prenume (necesar)

Email (necesar)

Telefonul la care puteti fi contactat (necesar)

Tipul de produs Elis dorit : (necesar)

Adresa/localitatea proiectului

Specificatii ale proiectului

Am inteles si sunt de acord cu urmatoarele: furnizând aceste informații, UNIMAT SRL le va putea folosi în viitor pentru a îți răspunde si oferi serviciile dorite sau pentru a-ți trimite informațiile și materialele solicitate. Vei putea renunța în orice moment să mai primești mesaje și comunicări din partea noastra.

captcha

Ciprian Mutu

Manager produs Departament Zidarie

Ciprian Mutu

0728 / 288970
ciprian.mutu@unimat.ro

Alin Patru

Reprezentant tehnic comercial

Alin Patru

0731 342 746
alin.patru@unimat.ro

Anamaria Nascu

Reprezentant tehnic comercial

Anamaria Nascu

0799 733 835
anamaria.nascu@unimat.ro

Miclea Viorel

Reprezentat vanzari

Miclea Viorel

0737 / 001 721
viorel.miclea@unimat.ro

Andrei Iurac

Reprezentant vanzari

Andrei Iurac

0728 / 855 988
andrei.iurac@unimat.ro

Pitea Ovidiu

Reprezentant vanzari, judet Mures

Pitea Ovidiu

0737 / 001 700
ovidiu.pitea@unimat.ro

Schwarz Levente

Reprezentant vanzari, judet Mures

Schwarz Levente

0727 / 229 489
levente.schwarz@unimat.ro

Popa Ionut

Reprezentant vanzari, judet Mures

Popa Ionut

0728 / 855 980
ionut.popa@unimat.ro