Lac pentru piatra – Delac

/Lac și ulei pentru lemn si piatra / Lac pentru piatra – Delac

Lac pentru piatra – Delac

Acoperire: 10 m²/L;
Ambalaje disponibile: 750ml, 2,5L.

Lac acrilic transparent pentru piatra, adecvat pentru uz interior si exterior.
Penetreaza suprafata fara a forma insa o membrana, prevenind astfel efectele de ingalbenire sau exfoliere.

Se usuca dupa 1 ora. Urmatorul strat se poate aplica dupa 3-4 ore. Produs gata pentru utilizare.

Dan Balcacean

Reprezentant tehnic comercial finisaje

Dan Balcacean

0737 / 001726
dan.balcacean@unimat.ro

Claudiu Caplea

Reprezentant tehnic comercial finisaje

Claudiu Caplea

0720 / 110144
claudiu.caplea@unimat.ro

Dumitru Cercel

Reprezentant tehnic comercial finisaje

Dumitru Cercel

0731 / 900 081
dumitru.cercel@unimat.ro

Alina Cozariuc

Reprezentant tehnic comercial finisaje

Alina Cozariuc

0737 / 001 719
alina.cozariuc@unimat.ro

Nineta Chioariu

Reprezentant tehnic comercial finisaje

Nineta Chioariu

0728 / 288 971
nineta.chioariu@unimat.ro

Andrei Iurac

Reprezentant tehnic comercial

Andrei Iurac

0728 / 855 988
andrei.iurac@unimat.ro

Pitea Ovidiu

Reprezentant vanzari, judet Mures

Pitea Ovidiu

0737 / 001 700
ovidiu.pitea@unimat.ro

Schwarz Levente

Reprezentant vanzari, judet Mures

Schwarz Levente

0727 / 229 489
levente.schwarz@unimat.ro

Popa Ionut

Reprezentant vanzari, judet Mures

Popa Ionut

0728 / 855 980
ionut.popa@unimat.ro

Constantin Dutu

Manager Cluj Napoca

Constantin Dutu

0737/ 001 703
constantin.dutu@unimat.ro

Eugen Ciobanu

Agent vanzari Cluj Napoca

Eugen Ciobanu

0737 / 001 702
eugen.ciobanu@unimat.ro

Brici Bogdan

Agent vanzari Cluj Napoca

Brici Bogdan

0736 / 630 653
bogdan.brici@unimat.ro

Sebastian Muntenasu

Consultant vanzari Cluj Napoca

Sebastian Muntenasu

0799 / 733 834
sebastian.muntenasu@unimat.ro

Silviu Brustur

Consultant vanzari Cluj Napoca

Silviu Brustur

0720 / 160 994
silviu.brustur@unimat.ro