Diblu polistiren

Diblu polistiren

Specificatii tehnice:

  • din PVC;
  • dimensiuni (mm):Dimensiuni existente: 120mm – 0.22 ron

    140mm – 0.28 ron

    170mm – 0.37 ron

    200mm

SKU: 9910 Category:

Este folosit la fixarea plăcilor termoizolante pe structurile de BCA, cărămidă sau beton.

Dan Balcacean

Reprezentant tehnic comercial finisaje

Dan Balcacean

0737 / 001726
dan.balcacean@unimat.ro

Claudiu Caplea

Reprezentant tehnic comercial finisaje

Claudiu Caplea

0720 / 110144
claudiu.caplea@unimat.ro

Dumitru Cercel

Reprezentant tehnic comercial finisaje

Dumitru Cercel

0731 / 900 081
dumitru.cercel@unimat.ro

Simona Balea

Reprezentant tehnic comercial finisaje

Simona Balea

0737 / 001 714
simona.balea@unimat.ro

Viorel Miclea

Reprezentat vanzari, judetul Alba

Viorel Miclea

0737 / 001721
viorel.miclea@unimat.ro

Simion Cazan

Reprezentant tehnic comercial finisaje

Simion Cazan

0737 / 001 712
simion.cazan@unimat.ro

Razvan Nagy

Reprezentant tehnic comercial finisaje

Razvan Nagy

0737 / 001 709
razvan.nagy@unimat.ro

Remus Cimpean

Reprezentant tehnic comercial finisaje

Remus Cimpean

0722 / 352 578
remus.cimpean@unimat.ro

Kinga Szabo

Reprezentant vanzari

Kinga Szabo

0727 / 229 489
kinga.szabo@unimat.ro