Doppia

  • kvadro doppia
  • kvadro_Doppia_1
  • kwadro doppia 1

Pentru a consulta catalogul cu toate colectiile si datele tehnice, click aici: http://www.kwadroceramika.com/files/katalog/kwadro_ceramika_jakosc_w_dobrej_cenie_folder_2013.pdf

SKU: 2549 Category:
O colecție simplă și clasică pentru orice baie. 

Toate produsele Kwadro dispun de un design atemporal, care se potrivește perfect tuturos stilurilor de amenajări interioare.

Simona Mihai

Manager Departament Ceramica Sanitare

Simona Mihai

0728 / 288 976
simona.mihai@unimat.ro

Larisa Chitu

Consultant vanzari ceramica

Larisa Chitu

0737 / 001728
larisa.chitu@unimat.ro

Hermina Goia

Consultant vanzari ceramica

Hermina Goia

0731 / 900086
hermina.goia@unimat.ro

Andreea Talpos

Consultant vanzari ceramica

Andreea Talpos

0799 / 733 828
andreea.talpos@unimat.ro

Cristina Ranf

Consultant vanzari ceramica

Cristina Ranf

0799 / 733 830
cristina.ranf@unimat.ro

Codruta Tarchila

Consultant Vanzari Ceramica

Codruta Tarchila

0728 / 855 984
codruta.tarchila@unimat.ro

Claudia Calin

Consultant vanzari ceramica

Claudia Calin

0737.001.701
claudia.calin@unimat.ro

Remus Cimpean

Consultant vanzari ceramica

Remus Cimpean

0722 / 352 578
remus.cimpean@unimat.ro