Folie parchet bariera de vapori

/Plinte si accesorii / Folie parchet bariera de vapori

Folie parchet bariera de vapori

Specificatii tehnice:

  • 2×50 ml=100 mp/rola.
SKU: 11459 Category:

Are rolul de a împiedica si de a reduce difuzia vaporilor, dinspre interior spre exterior, deoarece umezeala pătrunsă in pardoseala ar conduce la distrugerea acesteia. Este foarte important să se efectueze suprapunerile foliei barieră de vapori într-un mod etanş, prin lipirea cu benzile de lipire aferente foliilor.

Caracteristici:

  • Se monteaza usor si rapid;
  • Durata mare de viata;
  • Nu se deterioreaza in timp;
  • Rezistenta constanta la difuzia vaporilor de apa;
  • Produs reciclabil.

Dan Balcacean

Reprezentant tehnic comercial finisaje

Dan Balcacean

0737 / 001726
dan.balcacean@unimat.ro

Claudiu Caplea

Reprezentant tehnic comercial finisaje

Claudiu Caplea

0720 / 110144
claudiu.caplea@unimat.ro

Dumitru Cercel

Reprezentant tehnic comercial finisaje

Dumitru Cercel

0731 / 900 081
dumitru.cercel@unimat.ro

Simona Balea

Reprezentant tehnic comercial finisaje

Simona Balea

0737 / 001 714
simona.balea@unimat.ro

Viorel Miclea

Reprezentat vanzari, judetul Alba

Viorel Miclea

0737 / 001721
viorel.miclea@unimat.ro

Razvan Nagy

Reprezentat vanzari

Razvan Nagy

0737 / 001 709
razvan.nagy@unimat.ro