Lac acrilic pentru piatra – Isomat VS1

/Lac și ulei pentru lemn si piatra / Lac acrilic pentru piatra – Isomat VS1

Lac acrilic pentru piatra – Isomat VS1

Culoare:

  • Transparent.

Caracteristici:

Consum:

  • 150-200 ml/m² per strat, în funcţie de absorbanţa suprafeţei.

Ambalaj:

  • 1 lit.
  • 4 lit.

Lac acrilic transparent pentru protejarea şi evidenţierea pietrei naturale (ardezie, piatră poroasă, etc) şi a altor materiale de construcţii (cărămidă decorativă, ţiglă, etc). Accentuează culoarea naturală a materialului pe care se aplică, conferindu-i în acelaşi timp impermeabilitate, rezistenţă la condiţiile atmosferice şi protecţie contra noxelor atmosferice. Este adecvat pentru aplicări pe ziduri şi pardoseli, în spaţii interioare şi exterioare.

Dan Balcacean

Reprezentant tehnic comercial finisaje

Dan Balcacean

0737 / 001726
dan.balcacean@unimat.ro

Claudiu Caplea

Reprezentant tehnic comercial finisaje

Claudiu Caplea

0720 / 110144
claudiu.caplea@unimat.ro

Dumitru Cercel

Reprezentant tehnic comercial finisaje

Dumitru Cercel

0731 / 900 081
dumitru.cercel@unimat.ro

Alina Cozariuc

Reprezentant tehnic comercial finisaje

Alina Cozariuc

0737 / 001 719
alina.cozariuc@unimat.ro

Nineta Chioariu

Reprezentant tehnic comercial finisaje

Nineta Chioariu

0728 / 288 971
nineta.chioariu@unimat.ro

Andrei Iurac

Reprezentant tehnic comercial

Andrei Iurac

0728 / 855 988
andrei.iurac@unimat.ro

Pitea Ovidiu

Reprezentant vanzari, judet Mures

Pitea Ovidiu

0737 / 001 700
ovidiu.pitea@unimat.ro

Schwarz Levente

Reprezentant vanzari, judet Mures

Schwarz Levente

0727 / 229 489
levente.schwarz@unimat.ro

Popa Ionut

Reprezentant vanzari, judet Mures

Popa Ionut

0728 / 855 980
ionut.popa@unimat.ro

Constantin Dutu

Manager Cluj Napoca

Constantin Dutu

0737/ 001 703
constantin.dutu@unimat.ro

Eugen Ciobanu

Agent vanzari Cluj Napoca

Eugen Ciobanu

0737 / 001 702
eugen.ciobanu@unimat.ro

Brici Bogdan

Agent vanzari Cluj Napoca

Brici Bogdan

0736 / 630 653
bogdan.brici@unimat.ro

Sebastian Muntenasu

Consultant vanzari Cluj Napoca

Sebastian Muntenasu

0799 / 733 834
sebastian.muntenasu@unimat.ro

Silviu Brustur

Consultant vanzari Cluj Napoca

Silviu Brustur

0720 / 160 994
silviu.brustur@unimat.ro