Gresie si Faianta Kids

/Gresie si Faianta Aparici / Gresie si Faianta Kids

Gresie si Faianta Kids

Pentru a consulta catalogul cu toate colectiile si datele tehnice, click aici:http://www.aparici.com/admin/fotos/15072083108.2614080.pdf

SKU: 7657 Category:

Entuziasmul si veselia molipsitoare a copiilor se regaseste deplin in colectia Kids.

Aparici este unul dintre cele mai cunoscute branduri din domeniul ceramicii. Fabrica Aparici este in Spania, s-a infiintat in 1961 si ofera o gama extrem de variata de culori, modele si dimensiuni, pentru intreaga locuinta.

Simona Mihai

Manager Departament Ceramica Sanitare

Simona Mihai

0728 / 288 976
simona.mihai@unimat.ro

Larisa Chitu

Consultant vanzari ceramica

Larisa Chitu

0737 / 001728
larisa.chitu@unimat.ro

Hermina Goia

Consultant vanzari ceramica

Hermina Goia

0731 / 900086
hermina.goia@unimat.ro

Andreea Talpos

Consultant vanzari ceramica

Andreea Talpos

0799 / 733 828
andreea.talpos@unimat.ro

Cristina Ranf

Consultant vanzari ceramica

Cristina Ranf

0799 / 733 830
cristina.ranf@unimat.ro

Codruta Tarchila

Consultant Vanzari Ceramica

Codruta Tarchila

0728 / 855 984
codruta.tarchila@unimat.ro

Claudia Calin

Consultant vanzari ceramica

Claudia Calin

0737.001.701
claudia.calin@unimat.ro

Remus Cimpean

Consultant vanzari ceramica

Remus Cimpean

0722 / 352 578
remus.cimpean@unimat.ro