Gresie si Faianta Lombard

/Gresie si Faianta Fiore Ceramica / Gresie si Faianta Lombard

Gresie si Faianta Lombard

Pentru a consulta catalogul cu toate colectiile si datele tehnice, click aici: http://www.ceramica-fiore.com/en/downloads

Lombard, o colectie in alb si negru, pentru spatii mari si luminoase.

Este brandul lansat în 2013 care accesează o nișă superioară în industria ceramicii. Prin materialele folosite și tehnologia digital printing de înaltă performanță, precum și prin designul special, am reușit să dezvoltam colecții elaborate. Sub marca Fiore se reunesc colecții ceramice și porțelanate definite prin rafinament, eleganță și versatilitate datorită varietății elementelor decorative (piese speciale, imagini tablou, listuri). Finisajele sunt deosebite, atât pe suprafață lucioasă, cât și mată pentru a corespunde aprecierii estetice a clienților noștri. Utilitatea și durabilitatea produselor din bradul Fiore Ceramica sunt asigurate de producția de calitate și de standardele internaționale.

Larisa Chitu

Consultant vanzari ceramica

Larisa Chitu

0737 / 001728
larisa.chitu@unimat.ro

Hermina Goia

Consultant vanzari ceramica

Hermina Goia

0731 / 900086
hermina.goia@unimat.ro

Lavinia Talpos

Consultant vanzari ceramica

Lavinia Talpos

0799 / 733 830
lavinia.talpos@unimat.ro

Andreea Talpos

Consultant vanzari ceramica

Andreea Talpos

0799 / 733 828
andreea.talpos@unimat.ro

Codruta Tarchila

Consultant vanzari ceramica

Codruta Tarchila

0728 / 855984
codruta.tarchila@unimat.ro

Claudia Calin

Reprezentat vanzari

Claudia Calin

0728 / 288 976
claudia.calin@unimat.ro

Kinga Szabo

Reprezentat vanzari

Kinga Szabo

0727 / 229489
kinga.szabo@unimat.ro