Gresie si Faianta Lombard

/Gresie si Faianta Fiore Ceramica / Gresie si Faianta Lombard

Gresie si Faianta Lombard

  • lombard
  • lombard1

Pentru a consulta catalogul cu toate colectiile si datele tehnice, click aici: http://www.ceramica-fiore.com/en/downloads

Lombard, o colectie in alb si negru, pentru spatii mari si luminoase.

Este brandul lansat în 2013 care accesează o nișă superioară în industria ceramicii. Prin materialele folosite și tehnologia digital printing de înaltă performanță, precum și prin designul special, am reușit să dezvoltam colecții elaborate. Sub marca Fiore se reunesc colecții ceramice și porțelanate definite prin rafinament, eleganță și versatilitate datorită varietății elementelor decorative (piese speciale, imagini tablou, listuri). Finisajele sunt deosebite, atât pe suprafață lucioasă, cât și mată pentru a corespunde aprecierii estetice a clienților noștri. Utilitatea și durabilitatea produselor din bradul Fiore Ceramica sunt asigurate de producția de calitate și de standardele internaționale.

Simona Mihai

Manager Departament Ceramica Sanitare

Simona Mihai

0728 / 288 976
simona.mihai@unimat.ro

Larisa Chitu

Consultant vanzari ceramica

Larisa Chitu

0737 / 001728
larisa.chitu@unimat.ro

Hermina Goia

Consultant vanzari ceramica

Hermina Goia

0731 / 900086
hermina.goia@unimat.ro

Andreea Talpos

Consultant vanzari ceramica

Andreea Talpos

0799 / 733 828
andreea.talpos@unimat.ro

Cristina Ranf

Consultant vanzari ceramica

Cristina Ranf

0799 / 733 830
cristina.ranf@unimat.ro

Codruta Tarchila

Consultant Vanzari Ceramica

Codruta Tarchila

0728 / 855 984
codruta.tarchila@unimat.ro

Claudia Calin

Consultant vanzari ceramica

Claudia Calin

0737.001.701
claudia.calin@unimat.ro

Remus Cimpean

Consultant vanzari ceramica

Remus Cimpean

0722 / 352 578
remus.cimpean@unimat.ro