Lumina

  • lumina1
  • lumina
  • lumina2
  • lumina3
  • lumina4
  • lumina5
  • lumina6
  • lumina7
  • lumina8
  • lumina9
  • lumina10

Pentru a consulta catalogul cu toate colectiile si datele tehnice, click aici: http://www.saloni.com/wp-content/uploads/cat/catgen2016b.pdf

SKU: 7433 Category:

Adu un aer proaspat  in baie sau in bucatarie, cu colectia Lumina.

Ceramica Saloni a fost fondată în 1971, cu scopul clar de a satisface exigențele consumatorilor. În acest moment, fabrica Ceramica Saloni are o suprafață de 240.000 m2 și o forță de muncă dedicată pentru a satisface nevoile clienților pe toate cele cinci continente, în mod eficient. Pentru scopurile de mai sus, compania se străduiește în permanență să ofere produse inovatoare, în conformitate cu nevoile pieței, punând accent pe calitatea superioară și pe design.

Simona Mihai

Manager Departament Ceramica Sanitare

Simona Mihai

0728 / 288 976
simona.mihai@unimat.ro

Larisa Chitu

Consultant vanzari ceramica

Larisa Chitu

0737 / 001728
larisa.chitu@unimat.ro

Hermina Goia

Consultant vanzari ceramica

Hermina Goia

0731 / 900086
hermina.goia@unimat.ro

Andreea Talpos

Consultant vanzari ceramica

Andreea Talpos

0799 / 733 828
andreea.talpos@unimat.ro

Cristina Ranf

Consultant vanzari ceramica

Cristina Ranf

0799 / 733 830
cristina.ranf@unimat.ro

Codruta Tarchila

Consultant Vanzari Ceramica

Codruta Tarchila

0728 / 855 984
codruta.tarchila@unimat.ro

Claudia Calin

Consultant vanzari ceramica

Claudia Calin

0737.001.701
claudia.calin@unimat.ro

Remus Cimpean

Consultant vanzari ceramica

Remus Cimpean

0722 / 352 578
remus.cimpean@unimat.ro