Lac pentru lemn – Lussolac

/Vopsele si lacuri / Lac pentru lemn – Lussolac

Lac pentru lemn – Lussolac

Acoperire: 12-16 m²/L;
Ambalaje disponibile: 180ml, 375ml, 750ml, 2,5L, 5L.

Lac poliuretanic transparent sau colorat, pentru suprafete din lemn interioare si exterioare.

Are proprietati excelente de aplicare, luciu puternic, cat si o foarte buna elasticitate si duritate.

Se usuca in 2-3 ore. Urmatorul strat se poate aplica dupa 18-20 ore, in functie de conditiile atmosferice. Dilutie 5% cu solvent Vitex.
Este disponibil transparent si in 11 culori.

Dan Balcacean

Reprezentant tehnic comercial finisaje

Dan Balcacean

0737 / 001726
dan.balcacean@unimat.ro

Claudiu Caplea

Reprezentant tehnic comercial finisaje

Claudiu Caplea

0720 / 110144
claudiu.caplea@unimat.ro

Dumitru Cercel

Reprezentant tehnic comercial finisaje

Dumitru Cercel

0731 / 900 081
dumitru.cercel@unimat.ro

Alina Cozariuc

Reprezentant tehnic comercial finisaje

Alina Cozariuc

0737 / 001 719
alina.cozariuc@unimat.ro

Nineta Chioariu

Reprezentant tehnic comercial finisaje

Nineta Chioariu

0728 / 288 971
nineta.chioariu@unimat.ro

Andrei Iurac

Reprezentant tehnic comercial

Andrei Iurac

0728 / 855 988
andrei.iurac@unimat.ro

Pitea Ovidiu

Reprezentant vanzari, judet Mures

Pitea Ovidiu

0737 / 001 700
ovidiu.pitea@unimat.ro

Schwarz Levente

Reprezentant vanzari, judet Mures

Schwarz Levente

0727 / 229 489
levente.schwarz@unimat.ro

Popa Ionut

Reprezentant vanzari, judet Mures

Popa Ionut

0728 / 855 980
ionut.popa@unimat.ro

Constantin Dutu

Manager Cluj Napoca

Constantin Dutu

0737/ 001 703
constantin.dutu@unimat.ro

Eugen Ciobanu

Agent vanzari Cluj Napoca

Eugen Ciobanu

0737 / 001 702
eugen.ciobanu@unimat.ro

Brici Bogdan

Agent vanzari Cluj Napoca

Brici Bogdan

0736 / 630 653
bogdan.brici@unimat.ro

Sebastian Muntenasu

Consultant vanzari Cluj Napoca

Sebastian Muntenasu

0799 / 733 834
sebastian.muntenasu@unimat.ro

Silviu Brustur

Consultant vanzari Cluj Napoca

Silviu Brustur

0720 / 160 994
silviu.brustur@unimat.ro