Gresie si Faianta Margot

/Gresie si Faianta pentru Baie / Gresie si Faianta Margot

Gresie si Faianta Margot

Pentru a consulta catalogul cu toate colectiile si datele tehnice, click aici: http://www.ceramika-arte.pl/do_pobrania/en

SKU: 6605 Category:

Margot este o colectie jucausa, disponibila in culorile portocaliu, albastru si crem.

Producator: Arte Ceramica TUBADZIN

Larisa Chitu

Manager Dep. Ceramica

Larisa Chitu

0737 / 001728
larisa.chitu@unimat.ro

Raluca Magureanu

Consultant vanzari ceramica

Raluca Magureanu

0731 / 900086
raluca.magureanu@unimat.ro

Lavinia Talpos

Consultant vanzari ceramica

Lavinia Talpos

0799 / 733 830
lavinia.talpos@unimat.ro

Andreea Talpos

Consultant vanzari ceramica

Andreea Talpos

0799 / 733 828
andreea.talpos@unimat.ro

Codruta Tarchila

Consultant vanzari ceramica

Codruta Tarchila

0728 / 855984
codruta.tarchila@unimat.ro

Roxana Bucsa

Reprezentant Tehnic-Comercial

Roxana Bucsa

0736 / 630 652
roxana.bucsa@unimat.ro

Claudia Calin

Reprezentat vanzari

Claudia Calin

0737 / 001 701
claudia.calin@unimat.ro

Kinga Szabo

Reprezentat vanzari

Kinga Szabo

0727 / 229489
kinga.szabo@unimat.ro