Gresie si Faianta Melby

Gresie si Faianta Melby

Pentru a consulta catalogul cu toate colectiile si datele tehnice, click aici: http://www.kwadroceramika.com/files/katalog/kwadro_ceramika_jakosc_w_dobrej_cenie_folder_2013.pdf

Nuantele de albastru marin aduc o nota aparte baii tale, daca alegi colectia Melby.

Brandul Kwadro a aparut in  2006 și prezinta un design atemporal, care se potrivește perfect la toate stilurile și genurile de interior.

Larisa Chitu

Consultant vanzari ceramica

Larisa Chitu

0737 / 001728
larisa.chitu@unimat.ro

Hermina Goia

Consultant vanzari ceramica

Hermina Goia

0731 / 900086
hermina.goia@unimat.ro

Lavinia Talpos

Consultant vanzari ceramica

Lavinia Talpos

0799 / 733 830
lavinia.talpos@unimat.ro

Andreea Talpos

Consultant vanzari ceramica

Andreea Talpos

0799 / 733 828
andreea.talpos@unimat.ro

Codruta Tarchila

Consultant vanzari ceramica

Codruta Tarchila

0728 / 855984
codruta.tarchila@unimat.ro

Claudia Calin

Reprezentat vanzari

Claudia Calin

0728 / 288 976
claudia.calin@unimat.ro

Kinga Szabo

Reprezentat vanzari

Kinga Szabo

0727 / 229489
kinga.szabo@unimat.ro