Mozaic Globo – Midas

/Mozaic / Mozaic Globo – Midas

Mozaic Globo – Midas

Pentru a consulta catalogul cu toate colectiile si datele tehnice, click aici: http://www.formosa-design.pl/wp-content/uploads/pliki/katalog_mozaiki_2015_small.pdf

SKU: 8642 Category:

Producator Midas

Brandul Exclusive Design este creat pentru a proiecta și pentru a promova produse originale pentru interioare, combinand eleganța clasică cu  stilul creativ modern.

Colecția de mozaicuri decorative include zeci de desene sau modele cu diferite culori, forme, dimensiuni și structuri. Mozaicurile sunt realizate din sticlă, piatră și materiale exotice, cum ar fi de exemplu nuca de cocos, bambus, dar si din materiale exclusive și impresionante, adica coji de perle.

Simona Ignat

Manager Dep. Ceramica - Sanitare

Simona Ignat

0728 / 288 976
simona.ignat@unimat.ro

Roxana Bucsa

Manager Operational Dep. Ceramica - Sanitare

Roxana Bucsa

0736 / 630 652
roxana.bucsa@unimat.ro

Diana Miron

Consultant vanzari ceramica

Diana Miron

0728 / 855 984
diana.miron@unimat.ro

Cristina Istratie

Consultant vanzari ceramica

Cristina Istratie

0737 / 001 727
cristina.istratie@unimat.ro

Naomi Gruian

Consultant vanzari ceramica

Naomi Gruian

0799 / 733 828
naomi.gruian@unimat.ro

Mariana Catana

Consultant vanzari ceramica

Mariana Catana

0731 / 900 086
mariana.catana@unimat.ro

Claudia Calin

Consultant vanzari ceramica

Claudia Calin

0737.001.701
claudia.calin@unimat.ro

Pitea Ovidiu

Reprezentant vanzari, judet Mures

Pitea Ovidiu

0737 / 001 700
ovidiu.pitea@unimat.ro

Jozsef Schwarz

Reprezentant vanzari, judet Mures

Jozsef Schwarz

0727 / 229 489
jozsef.schwarz@unimat.ro