Gresie si Faianta Paris 60

/Gresie si Faianta Azteca / Gresie si Faianta Paris 60

Gresie si Faianta Paris 60

Pentru a consulta catalogul cu toate colectiile si datele tehnice, click aici: http://www.azteca.es/descargas

SKU: 2682 Category:

O colecție sobră și rafinată – Azteca Paris 60.

Azteca este una dintre cele mai cunoscute firme de ceramică din Spania și este prezentă peste tot în lume cu colecții impresionante, viu colorate, expresive, moderne și inovatoare.

Larisa Chitu

Consultant vanzari ceramica

Larisa Chitu

0737 / 001728
larisa.chitu@unimat.ro

Hermina Goia

Consultant vanzari ceramica

Hermina Goia

0731 / 900086
hermina.goia@unimat.ro

Lavinia Talpos

Consultant vanzari ceramica

Lavinia Talpos

0799 / 733 830
lavinia.talpos@unimat.ro

Andreea Talpos

Consultant vanzari ceramica

Andreea Talpos

0799 / 733 828
andreea.talpos@unimat.ro

Codruta Tarchila

Consultant vanzari ceramica

Codruta Tarchila

0728 / 855984
codruta.tarchila@unimat.ro

Claudia Calin

Reprezentat vanzari

Claudia Calin

0737 / 001 701
claudia.calin@unimat.ro

Kinga Szabo

Reprezentat vanzari

Kinga Szabo

0727 / 229489
kinga.szabo@unimat.ro