Pietrisul decorativ adauga luminozitate si stralucire oricarei gradini. Potrivit pentru orice tip de design, pietricelele Thassos Pebbles sunt de obicei utilizate in scopuri decorative, in gradini, amenajari peisagistice, curti interioare, dar chiar si pe acoperisurile cladirilor. Producerea de materie prima Marmura alba Thasos

Avem pe stoc:

  • PIETRICELE PEBBLES THASOS ALBE 1-3CM 20KG/PUNGA
  • PIETRICELE PEBBLES THASOS ALBE 3-6CM 20KG/PUNGA

Simona Ignat

Manager Dep. Ceramica - Sanitare

Simona Ignat

0728 / 288 976
simona.ignat@unimat.ro

Mariana Catana

Manager Operational Dep. Ceramica - Sanitare

Mariana Catana

0731 / 900 086
mariana.catana@unimat.ro

Daiana Comanici

Consultant vanzari Ceramica - Sanitare

Daiana Comanici

0799 / 733 830
daiana.comanici@unimat.ro

Simona Balea

Consultant vanzari Ceramica - Sanitare

Simona Balea

0737 / 001 727
simona.balea@unimat.ro

Irina Ionescu

Consultant vanzari Ceramica - Sanitare

Irina Ionescu

0728 / 855 984
irina.ionescu@unimat.ro

Teodora Albu

Consultant vanzari Ceramica - Sanitare

Teodora Albu

0799 / 733 828
teodora.albu@unimat.ro

Claudia Calin

Reprezentat vanzari

Claudia Calin

0737 / 001 701
claudia.calin@unimat.ro

Pitea Ovidiu

Reprezentant vanzari, judet Mures

Pitea Ovidiu

0737 / 001 700
ovidiu.pitea@unimat.ro

Schwarz Levente

Reprezentant vanzari, judet Mures

Schwarz Levente

0727 / 229 489
levente.schwarz@unimat.ro

Popa Ionut

Reprezentant vanzari, judet Mures

Popa Ionut

0728 / 855 980
ionut.popa@unimat.ro