Plinta parchet Dollken MIG

/Plinte si accesorii / Plinta parchet Dollken MIG

Plinta parchet Dollken MIG

Accesorii:

  • set colt exterior Dollken MIG (2buc);
  • set colt interior Dollken MIG (2buc);
  • set terminatie stanga si dreapta Dollken MIG;
  • element de legatura Dollken MIG.

Specificatii tehnice:

  • montarea se poate face cu ajutorul suruburilor, cuielor sau prin lipire;
  • lucrarile de renovare se fac usor, fara a se demonta complet plintele;
  • pat cablu integrat atat la colturile interioare, cat si la cele exterioare;
  • adera perfect la perete si la parchet, datorita marginii elastice superioare si exterioare;
  • gama variata de culori.
SKU: 11448 Category:

Plintele cu sistem de cablu uimesc datorita formei elegante si a proprietatilor deosebite. Printre acestea se claseaza sistemele de pat cablu, profilele decorative inlocuibile, cat si renovarea dupa o perioada mai lunga de timp, fara a fi necesara o demontare totala si inlocuirea plintelor.

Adera perfect la perete si parchet, datorita marginii elastice superioare si inferioare.

 

Dan Balcacean

Reprezentant tehnic comercial finisaje

Dan Balcacean

0737 / 001726
dan.balcacean@unimat.ro

Claudiu Caplea

Reprezentant tehnic comercial finisaje

Claudiu Caplea

0720 / 110144
claudiu.caplea@unimat.ro

Dumitru Cercel

Reprezentant tehnic comercial finisaje

Dumitru Cercel

0731 / 900 081
dumitru.cercel@unimat.ro

Simona Balea

Reprezentant tehnic comercial finisaje

Simona Balea

0737 / 001 714
simona.balea@unimat.ro

Viorel Miclea

Reprezentat vanzari, judetul Alba

Viorel Miclea

0737 / 001721
viorel.miclea@unimat.ro

Razvan Nagy

Reprezentat vanzari

Razvan Nagy

0737 / 001 709
razvan.nagy@unimat.ro