POROTHERM 60

/Zidarie / POROTHERM 60

POROTHERM 60

Wienerberger.

SKU: 3782 Categories: ,

POROTHERM 60 este un bloc ce se foloseste la realizarea planseelor ceramice.

Ciprian Mutu

Manager produs Departament Zidarie

Ciprian Mutu

0728 / 288970
ciprian.mutu@unimat.ro

Alin Patru

Reprezentant tehnic comercial

Alin Patru

0731 342 746
alin.patru@unimat.ro

Anamaria Nascu

Reprezentant tehnic comercial

Anamaria Nascu

0799 733 835
anamaria.nascu@unimat.ro

Miclea Viorel

Reprezentat vanzari

Miclea Viorel

0737 / 001 721
viorel.miclea@unimat.ro

Andrei Iurac

Reprezentant vanzari

Andrei Iurac

0728 / 855 988
andrei.iurac@unimat.ro

Pitea Ovidiu

Reprezentant vanzari, judet Mures

Pitea Ovidiu

0737 / 001 700
ovidiu.pitea@unimat.ro

Schwarz Levente

Reprezentant vanzari, judet Mures

Schwarz Levente

0727 / 229 489
levente.schwarz@unimat.ro

Popa Ionut

Reprezentant vanzari, judet Mures

Popa Ionut

0728 / 855 980
ionut.popa@unimat.ro