Gresie si Faianta Regina

Gresie si Faianta Regina

Pentru a consulta catalogul cu toate colectiile si datele tehnice, click aici: http://kaiceramics.ro/poze/cataloage/Catalogue-KAI-2016-SMALL.pd

Gama variata de culori.

Kai Group este o companie specializată în producţia de gresie si faianta, cu o capacitate instalată în acest moment de peste 20 de milioane de metri pătraţi. Prin cele două fabrici
situate la doar 140 km şi respectiv 180 km sud de Bucureşti, în Isperih şi respectiv Sumen, lângă Varna, în care s-au investit, în ultimii 10 ani, peste 40 de milioane de euro, compania s-a afirmat ca un lider de piaţă, introducând tehnologii noi pentru a ţine pasul cu evoluţia din industria plăcilor ceramice. Cu o tradiţie de peste 30 de ani în producţia de plăci de pardoseală pentru interior, plăci de gresie porţelanată tehnică şi glazurată şi elemente de decor, este realizat unul dintre cele mai complexe portofolii de faianţă şi gresie la nivel european.

Larisa Chitu

Consultant vanzari ceramica

Larisa Chitu

0737 / 001728
larisa.chitu@unimat.ro

Hermina Goia

Consultant vanzari ceramica

Hermina Goia

0731 / 900086
hermina.goia@unimat.ro

Lavinia Talpos

Consultant vanzari ceramica

Lavinia Talpos

0799 / 733 830
lavinia.talpos@unimat.ro

Andreea Talpos

Consultant vanzari ceramica

Andreea Talpos

0799 / 733 828
andreea.talpos@unimat.ro

Codruta Tarchila

Consultant vanzari ceramica

Codruta Tarchila

0728 / 855984
codruta.tarchila@unimat.ro

Claudia Calin

Reprezentat vanzari

Claudia Calin

0728 / 288 976
claudia.calin@unimat.ro

Kinga Szabo

Reprezentat vanzari

Kinga Szabo

0727 / 229489
kinga.szabo@unimat.ro