Seasons

Seasons

  • seasons-33
  • seasons1
  • seasons2
  • seasons3
  • seasons-33-azteca-144
  • seasons-331

Pentru a consulta catalogul cu toate colectiile si datele tehnice, click aici: http://www.azteca.es/descargas

SKU: 7589 Category:

Veselie si multa culoare in colectia Seasons.

Azteca este una dintre cele mai cunoscute firme de ceramică din Spania și este prezentă peste tot în lume cu colecții impresionante, viu colorate, expresive, moderne și inovatoare.

Simona Mihai

Manager Departament Ceramica Sanitare

Simona Mihai

0728 / 288 976
simona.mihai@unimat.ro

Larisa Chitu

Consultant vanzari ceramica

Larisa Chitu

0737 / 001728
larisa.chitu@unimat.ro

Hermina Goia

Consultant vanzari ceramica

Hermina Goia

0731 / 900086
hermina.goia@unimat.ro

Andreea Talpos

Consultant vanzari ceramica

Andreea Talpos

0799 / 733 828
andreea.talpos@unimat.ro

Cristina Ranf

Consultant vanzari ceramica

Cristina Ranf

0799 / 733 830
cristina.ranf@unimat.ro

Codruta Tarchila

Consultant Vanzari Ceramica

Codruta Tarchila

0728 / 855 984
codruta.tarchila@unimat.ro

Claudia Calin

Consultant vanzari ceramica

Claudia Calin

0737.001.701
claudia.calin@unimat.ro

Remus Cimpean

Consultant vanzari ceramica

Remus Cimpean

0722 / 352 578
remus.cimpean@unimat.ro