Mortar de renovare pe baza de var – Special G

/Mortare de asanare / Mortar de renovare pe baza de var – Special G

Mortar de renovare pe baza de var – Special G

Norma de utilizare a produsului: cca. 6 kg/m2. 

Pentru detalii tehnice, click aici: http://www.lb-knauf.ro/upload/docs/Special_G.pdf

SKU: 9939 Categories: ,

Şpriţ de amorsare pe bază de trass, var şi aditivi speciali.

Special G este un mortar uscat, predozat în fabrică, pe bază de trass, var şi aditivi speciali. Aplicabil manual.

Special G este utilizat ca mortar de amorsare (şpriţ), care pregăteşte suporturile minerale pentru aplicarea tencuielii pe bază de trass Special M. Este aplicabil la exterior şi interior. Se recomandă pentru suporturi de zidărie din cărămidă, beton sau alte suporturi minerale.

 

Dan Balcacean

Reprezentant tehnic comercial finisaje

Dan Balcacean

0737 / 001726
dan.balcacean@unimat.ro

Claudiu Caplea

Reprezentant tehnic comercial finisaje

Claudiu Caplea

0720 / 110144
claudiu.caplea@unimat.ro

Dumitru Cercel

Reprezentant tehnic comercial finisaje

Dumitru Cercel

0731 / 900 081
dumitru.cercel@unimat.ro

Alina Cozariuc

Reprezentant tehnic comercial finisaje

Alina Cozariuc

0737 / 001 719
alina.cozariuc@unimat.ro

Nineta Chioariu

Reprezentant tehnic comercial finisaje

Nineta Chioariu

0728 / 288 971
nineta.chioariu@unimat.ro

Viorel Miclea

Reprezentat vanzari, judetul Alba

Viorel Miclea

0737 / 001721
viorel.miclea@unimat.ro

Simion Cazan

Reprezentant tehnic comercial finisaje

Simion Cazan

0737 / 001 712
simion.cazan@unimat.ro

Pitea Ovidiu

Reprezentant vanzari, judet Mures

Pitea Ovidiu

0737 / 001 700
ovidiu.pitea@unimat.ro

Schwarz Levente

Reprezentant vanzari, judet Mures

Schwarz Levente

0727 / 229 489
levente.schwarz@unimat.ro

Popa Ionut

Reprezentant vanzari, judet Mures

Popa Ionut

0728 / 855 980
ionut.popa@unimat.ro