Gresie si Faianta Tamarin

/Gresie si Faianta pentru Living / Gresie si Faianta Tamarin

Gresie si Faianta Tamarin

Pentru a consulta catalogul cu toate colectiile si datele tehnice, click aici: http://www.ceramica-fiore.com/en/downloads

SKU: 7770 Category:

Tamarin –  colactia care imita mai multe soiuri de lemn.

Este brandul lansat în 2013 care accesează o nișă superioară în industria ceramicii. Prin materialele folosite și tehnologia digital printing de înaltă performanță, precum și prin designul special, am reușit să dezvoltam colecții elaborate. Sub marca Fiore se reunesc colecții ceramice și porțelanate definite prin rafinament, eleganță și versatilitate datorită varietății elementelor decorative (piese speciale, imagini tablou, listuri). Finisajele sunt deosebite, atât pe suprafață lucioasă, cât și mată pentru a corespunde aprecierii estetice a clienților noștri. Utilitatea și durabilitatea produselor din bradul Fiore Ceramica sunt asigurate de producția de calitate și de standardele internaționale.

Simona Ignat

Manager Dep. Ceramica - Sanitare

Simona Ignat

0728 / 288 976
simona.ignat@unimat.ro

Roxana Bucsa

Manager Operational Dep. Ceramica - Sanitare

Roxana Bucsa

0736 / 630 652
roxana.bucsa@unimat.ro

Cristina Istratie

Consultant vanzari ceramica

Cristina Istratie

0737 / 001 727
cristina.istratie@unimat.ro

Naomi Gruian

Consultant vanzari ceramica

Naomi Gruian

0799 / 733 828
naomi.gruian@unimat.ro

Mariana Catana

Consultant vanzari ceramica

Mariana Catana

0731 / 900 086
mariana.catana@unimat.ro

Daiana Comanici

Consultant vanzari ceramica

Daiana Comanici

0799 / 733 830
daiana.comanici@unimat.ro

Claudia Calin

Reprezentat vanzari

Claudia Calin

0737 / 001 701
claudia.calin@unimat.ro

Pitea Ovidiu

Reprezentant vanzari, judet Mures

Pitea Ovidiu

0737 / 001 700
ovidiu.pitea@unimat.ro

Schwarz Levente

Reprezentant vanzari, judet Mures

Schwarz Levente

0727 / 229 489
levente.schwarz@unimat.ro

Popa Ionut

Reprezentant vanzari, judet Mures

Popa Ionut

0728 / 855 980
ionut.popa@unimat.ro