Tevi negre

Tevi negre

Specificatii tehnice:

  • lungime de prezentare: 6 m;
  • se pot debita la comanda, la dimensiunea dorita, contracost.
  • dimensiuni disponibile:
    • 33.7×2 m;
    • 48.3×2 m;
    • 76,1×2 m.

 

 

SKU: 8838 Categories: ,

Tevile negre rotunde sunt folosite in constructii si la instalatiile de apa si gaz.

Alin Voina

Consultant vanzari structuri

Alin Voina

0738 / 764 450
alin.voina@unimat.ro

Ciprian Mutu

Manager produs Departament Zidarie

Ciprian Mutu

0728 / 288970
ciprian.mutu@unimat.ro

Alin Patru

Reprezentant tehnic comercial

Alin Patru

0731 342 746
alin.patru@unimat.ro

Anamaria Nascu

Reprezentant tehnic comercial

Anamaria Nascu

0799 733 835
anamaria.nascu@unimat.ro

Iulian Samoila

Manager Departament Otel Beton

Iulian Samoila

0723/508.428
samoila.iulian@unimat.ro

Andrei Iurac

Reprezentant tehnic comercial

Andrei Iurac

0728 / 855 988
andrei.iurac@unimat.ro

Viorel Miclea

Reprezentat vanzari, judetul Alba

Viorel Miclea

0737 / 001721
viorel.miclea@unimat.ro

Pitea Ovidiu

Reprezentant vanzari, judet Mures

Pitea Ovidiu

0737 / 001 700
ovidiu.pitea@unimat.ro

Schwarz Levente

Reprezentant vanzari, judet Mures

Schwarz Levente

0727 / 229 489
levente.schwarz@unimat.ro

Popa Ionut

Reprezentant vanzari, judet Mures

Popa Ionut

0728 / 855 980
ionut.popa@unimat.ro

Constantin Dutu

Manager Cluj Napoca

Constantin Dutu

0737/ 001 703
constantin.dutu@unimat.ro

Eugen Ciobanu

Agent vanzari Cluj Napoca

Eugen Ciobanu

0737 / 001 702
eugen.ciobanu@unimat.ro

Brici Bogdan

Agent vanzari Cluj Napoca

Brici Bogdan

0736 / 630 653
bogdan.brici@unimat.ro

Sebastian Muntenasu

Consultant vanzari Cluj Napoca

Sebastian Muntenasu

0799 / 733 834
sebastian.muntenasu@unimat.ro

Silviu Brustur

Consultant vanzari Cluj Napoca

Silviu Brustur

0720 / 160 994
silviu.brustur@unimat.ro