Vopsea Decorativa – Vertigo

/Finisaje decorative / Vopsea Decorativa – Vertigo

Vopsea Decorativa – Vertigo

Caracteristici tehnice:

Greutate: 1,78- 1, 83 kg/l

Randament: 1-1,15 kg/mp

SKU: 12907 Category:

Vertigo este un finisaj de interior cu efect vizual stucturat, ce da iluzia de miscare si ofera o imagine eleganta si sugestiva, prin modele: Tweed, Devore, Drill, Piquet, Millerighe si Moire. Exprima eleganta si dinamism, energie si vitalitate, fiind o gama de produse ce se defineste prin miscari fluide, valuri concentrice si linii structurale.

Vertigo este o tencuiala texturata cu o grosmie ce permite peretelui sa respire. Aspectul estetic final poate fi personalizat de catre cel care aplica produsul, in functie de tipul de echipament utilizat si de operatiunea executata.

Antica Signoria este o colectie de materiale decorative care la momentul actual reprezinta ultimele tendinte de design. Finisaje moderne, efecte metalice, marmorate satinate si policromate, toate acestea creeaza efecte extraordinare atat pentru decorarea ambientelor clasice cat si moderne.

 

 

Dan Balcacean

Reprezentant tehnic comercial finisaje

Dan Balcacean

0737 / 001726
dan.balcacean@unimat.ro

Claudiu Caplea

Reprezentant tehnic comercial finisaje

Claudiu Caplea

0720 / 110144
claudiu.caplea@unimat.ro

Dumitru Cercel

Reprezentant tehnic comercial finisaje

Dumitru Cercel

0731 / 900 081
dumitru.cercel@unimat.ro

Alina Cozariuc

Reprezentant tehnic comercial finisaje

Alina Cozariuc

0737 / 001 719
alina.cozariuc@unimat.ro

Nineta Chioariu

Reprezentant tehnic comercial finisaje

Nineta Chioariu

0728 / 288 971
nineta.chioariu@unimat.ro

Viorel Miclea

Reprezentat vanzari, judetul Alba

Viorel Miclea

0737 / 001721
viorel.miclea@unimat.ro

Pitea Ovidiu

Reprezentant vanzari, judet Mures

Pitea Ovidiu

0737 / 001 700
ovidiu.pitea@unimat.ro

Schwarz Levente

Reprezentant vanzari, judet Mures

Schwarz Levente

0727 / 229 489
levente.schwarz@unimat.ro

Popa Ionut

Reprezentant vanzari, judet Mures

Popa Ionut

0728 / 855 980
ionut.popa@unimat.ro