Gresie si Faianta Visage

/Gresie si Faianta pentru Baie / Gresie si Faianta Visage

Gresie si Faianta Visage

Pentru a consulta catalogul cu toate colectiile si datele tehnice, click aici: http://www.ceramika-domino.pl/Materialy-do-pobrania/Katalogi

SKU: 6970 Category:

Gresia si faianta DOMINO – idei practice despre design interior. Datorită unei game largi de culori, ofera solutii de amenajare pentru toate gusturile, pentru ca prezinta o combinație interesanta de stil și funcționalitate. 

Tonuri pamantii pentru baie in colectia Visage.

Producator: Domino TUBADZIN

Larisa Chitu

Manager Dep. Ceramica

Larisa Chitu

0737 / 001728
larisa.chitu@unimat.ro

Raluca Magureanu

Consultant vanzari ceramica

Raluca Magureanu

0731 / 900086
raluca.magureanu@unimat.ro

Lavinia Talpos

Consultant vanzari ceramica

Lavinia Talpos

0799 / 733 830
lavinia.talpos@unimat.ro

Andreea Talpos

Consultant vanzari ceramica

Andreea Talpos

0799 / 733 828
andreea.talpos@unimat.ro

Codruta Tarchila

Consultant vanzari ceramica

Codruta Tarchila

0728 / 855984
codruta.tarchila@unimat.ro

Roxana Bucsa

Reprezentant Tehnic-Comercial

Roxana Bucsa

0736 / 630 652
roxana.bucsa@unimat.ro

Claudia Calin

Reprezentat vanzari

Claudia Calin

0737 / 001 701
claudia.calin@unimat.ro

Kinga Szabo

Reprezentat vanzari

Kinga Szabo

0727 / 229489
kinga.szabo@unimat.ro