Yasmina Hiacynt

/Kwadroceramika / Yasmina Hiacynt

Yasmina Hiacynt

  • yasmina_hiacynt
  • yasmina_hiacynt-1
  • yasmina_hiacynt-2
  • yasmina_hiacynt3
  • yasmina_hiacynt4
  • yasmina_hiacynt5

Pentru a consulta catalogul cu toate colectiile si datele tehnice, click aici: http://www.kwadroceramika.com/files/katalog/kwadro_ceramika_jakosc_w_dobrej_cenie_folder_2013.pdf

SKU: 6876 Category:

Nuante de portocaliu, intr-o colectie frumoasa pentru baile amenajate in stil clasic.

Brandul Kwadro a aparut in  2006 și prezinta un design atemporal, care se potrivește perfect la toate stilurile și genurile de interior.

Simona Mihai

Manager Departament Ceramica Sanitare

Simona Mihai

0728 / 288 976
simona.mihai@unimat.ro

Larisa Chitu

Consultant vanzari ceramica

Larisa Chitu

0737 / 001728
larisa.chitu@unimat.ro

Hermina Goia

Consultant vanzari ceramica

Hermina Goia

0731 / 900086
hermina.goia@unimat.ro

Andreea Talpos

Consultant vanzari ceramica

Andreea Talpos

0799 / 733 828
andreea.talpos@unimat.ro

Cristina Ranf

Consultant vanzari ceramica

Cristina Ranf

0799 / 733 830
cristina.ranf@unimat.ro

Codruta Tarchila

Consultant Vanzari Ceramica

Codruta Tarchila

0728 / 855 984
codruta.tarchila@unimat.ro

Claudia Calin

Consultant vanzari ceramica

Claudia Calin

0737.001.701
claudia.calin@unimat.ro

Remus Cimpean

Consultant vanzari ceramica

Remus Cimpean

0722 / 352 578
remus.cimpean@unimat.ro