Punct de lucru Cluj Napoca

/ Punct de lucru Cluj Napoca

Constantin Dutu

Manager punct de lucru Cluj Napoca

Constantin Dutu

0737/ 001 703
constantin.dutu@unimat.ro

Daniel Cimpoeru

Consultant vanzari, judet Cluj

Daniel Cimpoeru

0737 / 001 713
daniel.cimpoeru@unimat.ro

Eugen Ciobanu

Agent vanzari, judet Cluj

Eugen Ciobanu

0737 / 001 702
eugen.ciobanu@unimat.ro

Brici Bogdan

Agent vanzari, judet Cluj

Brici Bogdan

0736 / 630 653
bogdan.brici@unimat.ro

Ing. Ec.Mihai Balaban

CEO&Business partner

Ing. Ec.Mihai Balaban

0722 / 223 938
0269 / 206 880
mihai.balaban@unimat.ro

Constantin Dutu

Manager punct de lucru Cluj Napoca

Constantin Dutu

0737/ 001 703
constantin.dutu@unimat.ro

Anaid Teodosescu

Consilier Juridic

Anaid Teodosescu

0737 / 001 716
juridic@unimat.ro