Punct de lucru Targu Mures

/ Punct de lucru Targu Mures

Razvan Nagy

Reprezentant vanzari, judet Mures

Razvan Nagy

0737 / 001 709
razvan.nagy@unimat.ro

Adrian Fagaras

Manager punct de lucru Mures

Adrian Fagaras

0736 / 630 660
adrian.fagaras@unimat.ro

Sandor Szasz

Reprezentant vanzari, judet Mures

Sandor Szasz

0728 / 555 980
sandor.szasz@unimat.ro

Pitea Ovidiu

Reprezentant vanzari, judet Mures

Pitea Ovidiu

0737 / 001 700
ovidiu.pitea@unimat.ro

Jozsef Schwarz

Reprezentant vanzari, judet Mures

Jozsef Schwarz

0727 / 229 489
jozsef.schwarz@unimat.ro

Attila Ispir

Reprezentant vanzari, judet Mures

Attila Ispir

0742 / 170 489
attila.ispir@unimat.ro

Ing. Ec.Mihai Balaban

CEO&Business partner

Ing. Ec.Mihai Balaban

0722 / 223 938
0269 / 206 880
mihai.balaban@unimat.ro

Adrian Fagaras

Manager punct de lucru Targu-Mures

Adrian Fagaras

0736 / 630 660
adrian.fagaras@unimat.ro

Anaid Teodosescu

Consilier Juridic

Anaid Teodosescu

0737 / 001 716
juridic@unimat.ro